Jesteśmy hurtową marką projektantów, jednym z największych w Europie dostawców markowych ubrań.

Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju firmy; ze sklepów detalicznych, witryn handlu internetowego, centrów handlowych, targów i innych. Naszym jedynym ograniczeniem jest to, że będziemy sprzedawać wyłącznie zarejestrowanym firmom.

Sprzedajemy takie marki, jak Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Armani, Guess i inne. Wszystkie nasze zapasy są zdyskontowane cenami handlowymi / hurtowymi, przy czym będzie to 50%, 60%, a czasem 70% rabatu. Minimalne zamówienie wynosi 500 GBP lub 500 EUR, w zależności od miejsca zamieszkania. Akceptujemy płatności w euro lub GBP i możemy dostarczać do dowolnego kraju w całej Europie, a nawet na arenie międzynarodowej.

Nasz duży magazyn i wyszkoleni pakowacze oznaczają, że możemy szybko wysłać towar do Ciebie, abyś mógł jak najszybciej zacząć zarabiać. Przydzielamy Ci również dedykowanego menedżera konta. Twój menedżer konta będzie się tobą opiekował w zakresie ofert magazynowych, tworzenia faktur, aktualizowania zamówienia i nie tylko. Większość naszych pracowników jest dostępna 24/7.

Mamy również możliwość zamówienia zapasów bezpośrednio od marek w Twoim imieniu, więc jeśli czegoś nie mamy w magazynie – zapytaj swojego menedżera konta, w jaki sposób możemy pozyskać i dostarczyć zamówione produkty.

Aby złożyć zamówienie i przejrzeć naszą listę zapasów jest łatwe – Zarejestruj się na naszej stronie internetowej, aby otrzymywać aktualizacje e-mailem – a następnie po prostu wyślij nam wiadomość e-mail z tym, co chcesz kupić, a my wyślemy ci fakturę tego samego dnia.

Wszystkie nasze zapasy są w pełni identyfikowalne pod marką, możesz je odsprzedawać lub dystrybuować w dowolny sposób.

sales@thatdesignerwholesale.com

Jeśli możesz, proszę wysłać e-mail w języku angielskim, ze względu na biura w całej Europie.

(+44) 01179 111 211